kilka slow o szkole 

    Szkoła dla Psów Balu powstała w 2013 roku. Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkie psy niezależnie od wieku, rasy, czy problemów behawioralnych. W ofercie posiadamy zarówno szkolenia grupowe jak i indywidualne, dlatego dla każdego psa znajdziemy odpowiednią formę szkolenia. 

   Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zajęcia były różnorodne, niestresujące i prowadzone w miłej atmosferze. Dbamy również o komfort naszych kursantów zarówno psich jak i ludzkich.:) Dysponujemy budynkiem, w którym zawsze można schronić się w przypadku deszczu oraz obszernym, ogrodzonym placem szkoleniowym. Do dyspozycji kursantów jest również toaleta oraz mini aneks kuchenny, w którym mogą przygotować sobie ciepłe napoje. W trakcie zajęć dbamy aby każdy miał możliwość usiąść i odpocząć i aby psy miały stały dostęp do świeżej wody. 

   Pracujemy nad tym aby przekazywana kursantom wiedza była aktualna i rzetelna, ale nie zapominamy przy tym o dobrej zabawie.:) Wykorzystujemy wysokiej jakości akcesoria szkoleniowe i szukamy takich, których używanie będzie przyjemne zarówno dla psów jak i dla opiekunów. 

Przejrzyj galerię zdjęć ze szkoły i naszych zajęć. Przyjdź i przekonaj się sam!:)
 
 
1a.jpg2a.jpg3a.jpg4a.jpg5a.jpg6a.jpg7a.jpg8a.jpg9a.jpg10a.jpg11a.jpg12a.jpg13a.jpg14a.jpg15a.jpg16a.jpg17a.jpg18a.jpg19a.jpg20a.jpg21a.jpg

 © 2019 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net